A A A

Game Capture HD - urządzenie wideo dla posiadaczy konsol

19 lipca 2012, 09:32
Game Capture HD - urządzenie wideo dla posiadaczy konsol

Firma AVerMedia Technologies, Inc. Ogłosiła wprowadzenie na polski rynek Game Capture HD – samodzielnej nagrywarki 1080i dla posiadaczy systemów PlayStation 3, Xbox 360 oraz Wii.

Producent zapewnia, że urządzenie zapewnia płynne nagrywanie każdego fragmentu rozgrywki w jakości 1080i. Płynne działanie Game Capture HD jest możliwe dzięki zaawansowanej kompresji sprzętowej H.264. Dzięki niej możliwa jest oszczędność miejsca na dysku twardym, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości nagrania.

Co więcej, w dowolnym momencie gry czy odtwarzania filmu, w łatwy sposób można wykonać zrzut ekranu. Tworzona automatycznie galeria z miniaturami pozwoli łatwo odnaleźć pożądany fragment rozgrywki czy screenshot. Urządzenie pozwala także wybrać docelowe miejsce zapisu wybranych materiałów. Gracze mogą wybrać, czy rozgrywka zostanie zapisana na dysku twardym 2,5”, który można zainstalować w Game Capture HD, czy na przenośnym dysku podłączonym za pośrednictwem złącza USB.

Wchodzący w skład zestawu kabel Universal Component, przeznaczony do łączności z konsolą, stanowi dodatkowe ułatwienie i eliminuje konieczność dodatkowych zakupów. Game Capture HD pozwala na połączenie z dowolną konsolą PlayStation 3, Xbox 360 czy Wii za pomocą kabla komponentowego (wideo) oraz RCA (audio). Obsługa urządzenia odbywa się za pomocą bezprzewodowego pilota.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto