A A A

GeForce GTX 780 Ti od Zotac

11 listopada 2013, 10:00
GeForce GTX 780 Ti od Zotac

Zotac International zaprezentował najlepszą na świecie kartę graficzną do gier - GeForce GTX 780 Ti. Nowa karta posiada 25-procent więcej rdzeni procesora i jest zbudowana z wykorzystaniem nowych technologii, które zapewniają wysoką wydajność w najwyższych rozdzielczościach.

Technologia NVIDIA GSync umożliwia graczom uzyskanie doskonałej płynności gry na kompatybilnych monitorach podłączonych do karty Zotac GeForce GTX 780 Ti, Obsługa technologii GeForce ShadowPlay wykorzystującej wbudowane możliwości przetwarzania wideo karty GeForce GTX 780 Ti pozwala automatycznie uchwycić i zapisać ulubione momenty rozgrywki przy minimalnym wpływie na wydajność.

Karta Zotac GeForce GTX 780 Ti poradzi sobie z najbardziej wymagającymi grami i obsługą najnowszych wyświetlaczy 4K lub wielu monitorów w ekstremalnych rozdzielczościach HD (2560x1600) z technologią NVIDIA Surround dla uzyskania niezrównanej szczegółowości i jakości obrazu.Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto