A A A

Genesis RX69 – membrana jak mechanik

23 lutego 2016, 14:30
Natec Genesis zaprezentował propozycję dla wszystkich, którzy chcieliby poczuć specyfikę pracy na mechaniku za relatywnie niewielkie pieniądze.
Genesis RX69 –  membrana jak mechanik

RX69 to nic innego jak klawiatura membranowa dająca uczucie pracy zbliżonej do klawiatury mechanicznej. Urządzenie charakteryzuje solidna, metalowa konstrukcja. W jej klawiszach zastosowano technologię Double Injection, mającą zwiększać ich wytrzymałość na ścieranie oraz anti-ghosting zapobiegający blokowaniu się przy szybkim wciśnięciu kilku z nich.

Poza ergonomicznym kształtem, klawiatura posiada podparcie dla nadgarstków oraz wytrzymały kabel w oplocie. RX69 wyposażono ponadto w 12 multimedialnych przycisków funkcyjnych oraz funkcję blokowania klawisza Windows. Wygląd urządzenia uatrakcyjnia 8 trybów 7-kolorowego podświetlenia.

RX69 kosztuje 149 zł. Producent udziela na nią 2 lata gwarancji.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto