A A A

Gigabyte Aivia Xenon połączenie myszy z touchpadem

29 czerwca 2012, 13:51
Gigabyte Aivia Xenon  połączenie myszy z touchpadem

Gigabyte zaprezentował nowy, innowacyjny produkt Aivia Xenon – połączenie myszy i touchpada.

Aivia Xenon to pierwsze tego typu rozwiązanie na świecie, które zostało wprowadzone do sprzedaży. Urządzenie może być wykorzystywane zarówno jako bezprzewodowa wielodotykowa mysz lub jako przenośny touchpad. Do przełączania się pomiędzy trybami służy specjalny przycisk, umieszczony z boku obudowy.

W trybie myszy wykorzystywany jest precyzyjny, laserowy sensor wspierany przez system dotykowy z obsługą gestów. Dodatkowym plusem jest opcja personalizacji urządzenia, w tym gestów, za pomocą dołączonego oprogramowania. Aivia Xenon zapewnia również wsparcie dla technologii Gigabyte Free-Scrolling, poprawiającej efektywność przeglądania plików.

Po przełączeniu w tryb touchpad, Xenona można używać tak, jak standardowego touchpada znanego z laptopów, z tą jednak przewagą, że jest to urządzenie kompaktowe i w pełni przenośne. Kolejnym atutem zaprezentowanego rozwiązania Gigabyte jest oprogramowanie Aivia Painter, które pozwala za pomocą Xenona na proste i intuicyjne malowanie obrazów na ekranie komputera.

Podstawowe funkcje :

• Pierwsze na świecie urządzenie łączące funkcjonalność myszy i touchpada

• Technologia GIGABYTE Free-Scrolling

• Intuicyjna obsługa gestów – Muliti-touch

• Duży zasięg działania – do 10 metrów

• Dołączone oprogramowanie do malowania – Aivia Painter


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto