A A A

Gigabyte GeForce GTX 660 Ti WINDFORCE 2X

20 sierpnia 2012, 12:55
Gigabyte GeForce GTX 660 Ti WINDFORCE 2X

Gigabyte przedstawił najnowszą kartę graficzną dedykowaną dla graczy - GV-N66TOC-2GD.

Model ten został zbudowany w oparciu o procesor graficzny NVIDIA Kepler, składający się z 1344 rdzeni CUDA i wytworzony w wymiarze technologicznym 28nm. Karta wyposażona jest w efektywny system chłodzenia WindForce 2X z technologią Triangle Cool. Rozwiązanie to pozwala na skuteczne odprowadzanie ciepła przy zachowaniu wysokiej kultury pracy.

Dodatkowymi atutami akceleratora jest wsparcie dla standardów Microsoft DirectX 11 i PCI-Express 3.0. oraz technologii NVIDIA 3D Vision Surround, 3D Vision, PhysX oraz 3-way SLI. Nowa karta Gigabyte wykorzystuje również technologię GPU Dynamic Clocking, która umożliwia regulację szybkości zegarów oraz GPU Boost gwarantującą graczom szybsze i wydajniejsze pod względem mocy osiągi.

Producent zapewnia, że GV-N66TOC-2GD zapewnia płynność grania także dzięki rozwiązaniom firmy NVIDIA. Należą do nich najnowsza technologia wygładzania krawędzi NVIDIA FXAA/DXAA i funkcja dynamicznej synchronizacji pionowej Vertical Sync.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto