A A A

Głośniki kina domowego z technologią Dolby Atmos

26 lipca 2014, 14:00
Definitive Technology, największy producent kolumn klasy premium w USA zapowiedział wprowadzenie na światowy rynek (w tym polski) pierwszych głośników do kina domowego, które spełniają najnowszy standard Dolby Atmos.
Głośniki kina domowego z technologią Dolby Atmos

Nowy system kina domowego został oparty o dotychczasowy światowy przebój sprzedażowy: kolumny frontowe BP-8060 Super Towers, które uzupełniono o dodatkowe projekcyjne głośniki modułowe A60. Te można zamontować na szczycie kolumn BP-8060 i tym samym uzyskać standard dźwięku Dolby Atmos 5.1.2 lub 7.1.2.

Dzięki projekcji dźwięku z dodatkowego głośnika A60 (na zasadzie odbić od sufitu) możliwe jest uzyskanie efektów Atmos (np. efekt spadających kropli deszczu, czy przelot helikoptera nad głową). Bez kucia sufitu w celu zainstalowania odpowiednich głośników. To pierwsze tego typu rozwiązanie na świecie, które wyznacza nowy standard budowy kin domowych.

Naturalnie, to nie koniec możliwości: dzięki super szerokiej ofercie głośników instalacyjnych istnieje możliwość dalszego rozszerzenia możliwości kina Definitive Technology nawet do standardu 7.1.4 lub 9.1.2.

Dzięki pomysłowości inżynierów amerykańskiego producenta dotychczasowi użytkownicy wybranych systemów Definitive Technology z kolumnami BP-8060ST nie będą musieli wymieniać całych systemów kina domowego, aby dostosować się do najnowszych rozwiązań. Jest to stały element polityki Definitive Technology, która umożliwia dotychczasowym klientom uzupełnianie zakupionych już rozwiązań o nowe elementy - bez konieczności kosztownej wymiany wszystkich elementów.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto