A A A

Goodram Piccolo mała pamięć USB

19 czerwca 2012, 13:38
Goodram Piccolo  mała pamięć USB

Wilk Elektronik SA, producent marki pamięci RAM i Flash Goodram wprowadził do oferty jeden z najmniejszych modeli pamięci USB –Piccolo.

Pamięć Goodram Piccolo dostępna jest w pojemnościach 4, 8 i 16GB. Jak zapewnia Wiesław Wilk, prezes Wilk Eletronik - Picollo ze względu na swoje rozmiary i praktyczną obudowę to doskonała pamięć USB do radia samochodowego bądź laptopa.

Dzięki zastosowanej technologii Chip On Board, pamięć Goodram Piccolo oprócz wymiarów i wagi ma także dodatkową zaletę - jest wodoodporna.

Miniaturowy nośnik może być bez przeszkód przenoszony np. w portfelu bądź przy kluczach, tym samym umożliwiając użytkownikowi stały dostęp do wszystkich niezbędnych danych – filmów, zdjęć czy ulubionej muzyki.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto