A A A

Google: Jak najszybciej zaktualizujcie antywirusy firmy Symantec

30 czerwca 2016, 08:20
Google apeluje, aby jak najszybciej przeprowadzić proces aktualizacji programów antywirusowych firmy Symantec. Powód? Odkryto w nich poważne luki.
Google: Jak najszybciej zaktualizujcie antywirusy firmy Symantec

Na szczęście Google poinformowało Symtantec o problemach jakiś czas temu, zatem firma mogła poprawić błędy i wydać aktualizację. Osoby korzystające z oprogramowania Symtantec muszą zatem jak najszybciej przeprowadzić aktualizację.

Eksperci Google skrytykowali aż 25 różnego rodzaju produktów firmy Symantec - czytamy w serwisie Engadget. Według nich, produkty Symantec są łatwe do zaatakowania, a Google udało się zlokalizować wiele luk, umożliwiających wspomniany atak. Rzekomo wystarczy spreparować odpowiedniego maila z linkiem i użytkownik padnie ofiarą ataku.

Zdjęcie główne pochodzi ze źródła: ©123RF/PICSEL


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto