A A A

Google pracuje nad nową platformą telewizyjną

8 kwietnia 2014, 08:20
Według informacji do których dotarł serwis The Verge - Google pracuje obecnie nad nową platformą telewizyjną nazwaną Android TV.
Google pracuje nad nową platformą telewizyjną

Jeśli informacje do których dotarł serwis The Verge sprawdzą się - Google planuje kolejną rewolucję, wraz ze zmianami dotyczącymi elektroniki noszonej (platforma Android Wear) oraz zdobywania informacji (Google Glass). Google już próbowało, bez sukcesu, zadomowić się na rynku telewizorów przy pomocy Google TV. Drugie podejście ma być znacznie bardziej uproszczone, skupiając się jedynie na dostarczeniu najważniejszych aplikacji oraz usług - podobnie jak w przypadku platform Smart TV.

Android TV - tak ma wyglądać według zrzutu ekranu przedstawionego przez serwis The Verge/Internet

Na razie nie wiadomo, kiedy może zadebiutować Android TV. Kto będzie współpracować z Google, skoro najwięksi producenci mają swoje platformy Smart TV? Czy będzie to osobne urządzenie? Google na razie nie potwierdza rewelacji podanych przez The Verge.

Więcej informacji o Android TV w serwisie The Verge

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto