A A A

Gra >observer_ na Comic Con w San Diego

20 lipca 2017, 07:10
>observer_ – jeden z najbardziej wyczekiwanych przez rynek tytułów indie zadebiutuje już 15 sierpnia. Bloober Team pokaże grę na największej mass-kulturowej imprezie na świecie.
Gra >observer_ na Comic Con w San Diego

Spółka ujawniła właśnie, że do pracy nad główną postacią w grze zaangażowała filmową ikonę cyberpunku lat 80 - aktora Rutgera Hauera, znanego m.in. z „Łowcy androidów". „>obse-rver_" zadebiutuje 15 sierpnia br. na konsolach PS4 i XboxOne oraz komputerach PC. - Zależało nam na tym, aby uwiarygodnić cyberpunkowy klimat gry. Ogromnie się cieszę, że udało nam się nawiązać współpracę z Rutgerem, tym bardziej, że całkowicie zaangażował się w pracę przy tym projekcie - dodaje Babieno. Data premiery gry jest więc nieprzypadkowa.

„>observer_" to horror psychologiczny rozgrywający się w Krakowie w 2084 roku. Gracz wciela się w jednego z neuronowych detektywów zwanych Observerami - postać odgrywaną przez Rutgera Hauera. Jako członek elitarnej, finansowanej przez korporację Chiron jednostki, ma zdolność hackowania i przejmowania umysłów przestępców. Tytuł zadebiutuje na trzech głównych platformach (komputery PC, PS4, XboxOne), a w Polsce dostępny będzie również w limitowanej edycji pudełkowej, za wydanie której odpowiada Techland.

Tegoroczne Comic Con w san Diego zaplanowano na 19-23 lipca.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto