A A A

Gramofony Thorens w salonach Top Hi-Fi & Video Design

2 sierpnia 2013, 08:39
Gramofony Thorens w salonach Top Hi-Fi & Video Design

Thorens projektant gramofonów, rozszerza swoją działalność w Polsce. Od sierpnia 2013 r. za dystrybucją urządzeń tego znanego i cenionego szwajcarskiego producenta będzie odpowiedzialna firma Audio Klan.

Płyty winylowe, pomimo ogromnego rozwoju cyfrowych nośników, wciąż zachowują szczególną pozycją w świecie audio. Potwierdzeniem tej tezy jest działalność firmy Thorens – ikony i eksperta w dziedzinie produkcji gramofonów. Korzystając z ponad wiekowego doświadczenia i dziedzictwa firma pokazuje, jaką perfekcję dźwięku można zyskać w przypadku gramofonów, a teraz staje się jeszcze bardziej dostępna także dla polskich miłośników doskonałego brzmienia.

Wraz z początkiem sierpnia 2013 r. gramofony Thorens na dobre zagoszczą w wielu specjalistycznych salonach audio. Na miłośników płyt winylowych będzie czekało kilkanaście modeli automatycznych, półautomatyczych i manualnych. Te pierwsze ucieszą tych, którzy oczekują wygody użytkowania i poszukują gramofonu fabrycznie przygotowanego do działania. Wystarczy wyjąć urządzenie z pudełka, podłączyć je i już można cieszyć się wysokiej jakości analogowym brzmieniem, wszystko po naciśnięciu zaledwie jednego przycisku Start. Dla audiofili, którzy chcą mieć wpływ na każdy element toru sygnałowego, co zapewnia najwyższą jakość dźwięku klasy high-end, Thorens przygotował konstrukcje, w przypadku których można samemu wybrać m.in. ramię i wkładkę. Wyróżnikiem urządzeń Thorensa są projekty o kształcie odbiegającym od standardowego prostokąta, a także niecodzienne wersje kolorystyczne. Chociaż głównym trzonem działalności firmy jest produkcja gramofonów, to w portfolio można znaleźć także wzmacniacze gramofonowe, końcówki mocy i przedwzmacniacze.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej oficjalnego dystrybutora Audio Klan oraz producenta.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto