A A A

HP LaserJet – drukarki z możliwością obsługi z urządzeń mobilnych

6 października 2016, 12:30
HP Inc, globalny lider w dziedzinie urządzeń drukujących1, zaprezentował sześć nowych, szybkich, , obsługujących urządzenia mobilne drukarek czarnobiałych LaserJet Pro.
HP LaserJet – drukarki z możliwością obsługi z urządzeń mobilnych

„Klienci uwielbiają wyraźny i czysty tekst uzyskiwany za pomocą drukarek HP LaserJet, chcą jednak dysponować większymi możliwościami przy korzystnych budżetowo cenach" - powiedział Santi Morera, wiceprezes i menedżer generalny działu Imaging & Printing w HP Inc.

Zaprezentowane modele:

· Kompaktowa seria M100 obejmuje tanie, wydajne pod względem zużycia energii oraz wielofunkcyjne urządzenia dające niezawodne rezultaty oraz o szybkości druku do 22 stron na minutę.

· Nowa seria M200 - dostępna w wersji jedno- i wielofunkcyjnej - cechuje się szybkością druku 28 stron na minutę i stanowi idealne rozwiązanie dla małych przedsiębiorstw, dla których jednym z najważniejszych czynników jest wydajność. W przypadku parametru szybkości wydruku pierwszej strony, M200 oferuje bezprecedensową szybkość równą 7 sekund i może pochwalić się najwyższą wydajnością w swojej klasie.

Ponadto nowe drukarki laserowe przyniosą oszczędności w zużyciu energii elektrycznej i pomogą w zachowaniu globalnej równowagi ekologicznej dzięki technologii HP Auto-On/Auto Off automatycznego włączania i wyłączania się.

Ceny i dostępność:

· Drukarki z serii HP LaserJet Pro M12 i HP LaserJet Pro MFP M26 to najtańsze urządzenia produkowane przez HP w swoich klasach. Zostały zaprojektowane z myślą o osobach prywatnych oraz małych zespołach do trzech użytkowników drukujących od 100 do 1000 stron miesięcznie, o szybkości druku do 18 stron na minutę.

o Drukarki z serii HP LaserJet Pro M12 i HP LaserJet Pro MFP M26 będą dostępne od 3 października 2016 roku w sklepach detalicznych we wszystkich krajach UE. Ceny urządzeń zaczynają się od 349 PLN.

· Drukarki z serii HP LaserJet Pro M100, jedno- i wielofunkcyjne, zostały zaprojektowane z myślą o małych zespołach do pięciu użytkowników drukujących od 150 do 1500 stron miesięcznie, o szybkości druku do 22 stron na minutę.

o Drukarka HP LaserJet Pro M102w będzie dostępna w regionie EMEA po 3 października br. z ceną wyjściową 499 PLN.

o Drukarki z serii HP LaserJet Pro MFP M130 również będą dostępne w regionie EMEA po 3 października br. z ceną wyjściową od 599 PLN.

· Drukarki z serii HP LaserJet Pro M200 zostały zaprojektowane z myślą o małych zespołach do pięciu użytkowników drukujących do 2500 stron miesięcznie, o szybkości druku 28 stron na minutę i automatycznym druku dwustronnym jako standardzie we wszystkich modelach.

o Drukarka HP LaserJet Pro M203dw będzie dostępna w regionie EMEA po 3 października br. z ceną wyjściową 899 PLN.

o Drukarka HP LaserJet Pro MFP M227fdw będzie dostępna w regionie EMEA po 3 października br. z ceną wyjściową 1449 PLN.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto