A A A

HTC Touch Pro już do kupienia

28 sierpnia 2008, 13:55
HTC Touch Pro już do kupienia

HTC Touch Pro to kolejny obok Touch Diamonda telefon, który wyposażono w unikatowy, trójwymiarowy interfejs użytkownika Touch FLO 3D. Urządzenie łączy zalety dotykowego ekranu i rozsuwanej, pięciorzędowej klawiatury w układzie QWERTY. Dzięki temu praca na aplikacjach biurowych Microsoft Office oraz pisanie e-maili jest wygodne i komfortowe. Co więcej, dzięki wbudowanemu wyjściu TV-out użytkownicy mogą wyświetlać prezentacje PowerPoint bezpośrednio z HTC Touch Pro.

Telefon Touch Pro to także doskonałe narzędzie do przeglądania internetu – wyposażono go w moduł Wi-Fi oraz obsługę technologii HSDPA/HSUPA. Wbudowany moduł GPS pozwala natomiast na korzystanie z nawigacji satelitarnej. Telefon HTC Touch Pro jest już dostępny w sprzedaży w sieci MPunkt oraz w sklepach internetowych msklep.pl. Jego cena to około 2300 złotych.

Źródło: HTC


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto