A A A

Hałas jej nie straszny

11 września 2008, 11:36
Hałas jej nie straszny

Nowa słuchawka Bluetooth firmy Jabra – model BT530 – dzięki wbudowanym dwóm mikrofonom (technologia Noise Blackout) może precyzyjnie oddzielić głos użytkownika od dźwięków tła, np. hałasu ruchliwej ulicy, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości dźwięku podczas transmisji głosu rozmówców. Dwa mikrofony wspierane są technologiami cyfrowego przetwarzania dźwięku DSP oraz Audio Shock Protection, które monitorują natężenie dźwięków przychodzących.

Słuchawka została wyposażona w funkcję autoparowania, ułatwiającą połączenie jej z telefonem. BT530 może także pracować równocześnie z telefonem komórkowym i innym urządzeniem wyposażonym w Bluetooth. W zestawie ze słuchawką znajduje się sześć wkładek do ucha oraz dodatkowy zaczep na ucho, co umożliwia indywidualne dopasowanie.

Słuchawka może czuwać przez 250 godzin bez ładowania, a akumulator powinien wystarczyć na ponad 5 godzin rozmów. Sugerowana cena detaliczna urządzenia to 249 zł.

Źródło: Jabra


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto