A A A

Huawei prezentuje nowy interfejs - Emotion UI

31 sierpnia 2012, 10:32
Huawei prezentuje nowy interfejs - Emotion UI

Emotion UI to najnowszy interfejs Huawei dla urządzeń z systemem operacyjnym Android. Oprogramowanie zostało zaprezentowane na targach IFA 2012. Co znajdą w nim użytkownicy?

- Interfejs Emotion UI jest odzwierciedleniem nowej filozofii projektowania urządzeń Huawei - tworzeniu przez i dla konsumentów. Przystępując do prac nad interfejsem zapytaliśmy użytkowników, czego oczekują od swoich smartfonów, i jak chcą z nich korzystać. Nasz zespół zwracał szczególną uwagę na to, by priorytetem byli ludzie, a nie technologia. Jesteśmy przekonani, że jedynie wsłuchując się w potrzeby konsumentów będziemy w stanie opracować produkty, które użytkownicy pokochają - powiedział Dennis Poon, Global UI Design Director w Huawei Device.

Prezentacja Emotion UI na targach IFA 2012 daje przedsmak tego, co otrzymają użytkownicy w postaci gotowego produktu. Emotion UI oferuje większy komfort użytkowania i znacznie prostszą, intuicyjną obsługę. Pozwala dostosować organizację i funkcje ekranu startowego do własnych potrzeb, a także upraszcza operowanie folderami i zarządzanie aplikacjami. Funkcja "Me Widget" pozwala łączyć wszystkie potrzebne funkcje i informacje w pojedynczym, spersonalizowanym widgecie, natomiast samouczek "Smart Tutorial" to wszechstronne narzędzie wsparcia przeznaczone dla początkujących użytkowników, które pozwoli im błyskawicznie opanować wszystkie funkcje smartfonu.

Najważniejsze funkcje interfejsu

UniHome - obsługa staje się łatwiejsza, zwłaszcza dla osób po raz pierwszy korzystających z Androida, dzięki zintegrowaniu paneli na ekranie startowym z menu głównym.

Me Widget to lepsze wykorzystanie przestrzeni ekranu dzięki połączeniu wszystkich potrzebnych informacji i funkcji w pojedynczym, spersonalizowanym widgecie.

EZ Folder to łatwe zarządzanie aplikacjami dzięki możliwości grupowania ich folderach.

Inteligentne profile - twój smartfon jest wyposażony w czujniki i rozwiązania, które umożliwiają określenie położenia, czasu i innych danych - oczywiście z twoim pozwoleniem. Zatem bez względu na to, czy ćwiczysz właśnie na siłowni, prowadzisz auto, czy jesteś na spotkaniu, smartfon potrafi inteligentnie dobrać profil najlepiej dopasowany do danej sytuacji.

Predefiniowane Profili - na początek możesz wybrać jeden z pięciu predefiniowanych profili: Standard, Samochód, Sen, Plener i Spotkanie.

Pełna kontrola to szeroki wachlarz ustawień m.in. jasność ekranu, automatyczne odpowiedzi i głośność dzwonka, można łatwo dostosować zmieniając profil.

Samouczek "Smart Tutorial" - wiemy, że nie wszyscy użytkownicy to techniczni eksperci. Inteligentny samouczek interfejsu Huawei Emotion zapewni Ci pomoc, która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła i w pełni cieszyć się wszystkimi fajnymi funkcjami Twojego smartfona.

Pomoc kontekstowa - funkcje pomocy umieściliśmy tam, gdzie użytkownicy najbardziej ich potrzebują.

Bogata grafika - wszystkie instrukcje są ilustrowane, aby jeszcze lepiej objaśnić i pomóc zrozumieć użytkownikom zasady działania funkcji, o której czytają.

No Technical Jargons - posługujemy się prostym, łatwym do zrozumienia językiem. Nawet jeśli to Twój pierwszy smartfon, nie poczujesz się przytłoczony, ucząc się jego obsługi.

Personalizacja - nie ma dwóch identycznych osób, wiec czemu smartfony miałyby być takie same? Baw się, personalizując swój telefon, zmieniając motywy i tapety. Pięć preinstalowanych motywów i mnóstwo kolejnych, dostępnych jest do ściągnięcia z Internetu pozwoli ci wyrazić siebie i pokazać swoją osobowość.

Animowane tapety z prognozą pogody - jedno spojrzenie na ekran startowy i od razu wiesz, jaka jest pogoda. Nasze animowane tapety z prognozą pogody łączą przyjemne z pożytecznym.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto