A A A

JBL Boost TV w kolorze białym

19 kwietnia 2016, 12:00
Od listopada zeszłego roku na polskim rynku dostępny jest kompaktowy głośnik telewizyjny JBL Boost TV w kolorze czarnym. Aktualnie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, koncern Harman wprowadza jego białą wersję.
JBL Boost TV w kolorze białym

JBL Boost TV jest dość niewielki (ma długość 380 mm), a jednak jakość brzmienia ukrytych w nim przetworników jest na nieproporcjonalnie wysokim poziomie. Urządzenie zapewnia głęboki bas, brzmienie 360 stopni oraz technologię Dolby Digital dla filmów HD. JBL Boost TV to także bezprzewodowe strumieniowanie Bluetooth z urządzeń przenośnych.

Praktycznie zaraz po rozpakowaniu i ściągnięciu folii zabezpieczających na membranach bocznych głośnik jest gotowy do podłączenia do telewizora (poprzez wejście analogowe lub optyczne). Technologia JBL SoundShift współpracuje w tym samym czasie z telewizorem oraz bezprzewodowo z urządzeniami mobilnymi, co umożliwia automatyczne przełączanie dźwięku pomiędzy telewizorem, telefonem czy tabletem. Technologia JBL Connect pozwala bezprzewodowo połączyć dwa głośniki wyposażone w tę technologię, w celu zmultiplikowania wrażeń odsłuchu i stworzenia własnego systemu.

Specyfikacja techniczna

Pasmo przenoszenia: 60Hz - 20kHz

Maksymalne ciśnienie akustyczne (SPL): 92dB

Moc znamionowa: 30W

Przetworniki: 2 x 50mm

Wejścia audio: 1 anologowe, 1 optyczne, Bluetooth

Wymiary (Wys. x Szer. x Głęb.): 84 x 376 x 122mm

Cena: 849 zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto