A A A

JBL CSX-1400BP - basy do auta

12 października 2015, 12:35
JBL wprowadza na rynek skrzynię basową pasmowo-przepustową BandPass marki JBL. Sprzęt jest podświetlany i można w niej zobaczyć, jak pracuje woofer.
JBL CSX-1400BP - basy do auta

Pasmowo-przepustowa skrzynia basowa JBL CSX-1400BP zaprojektowana jest tak, by słyszeć, ale również i widzieć pracę woofera. Niektórzy użytkownicy kochają obudowy zamknięte, inni wolą te wentylowane, a JBL CSX-1400BP oferuje połączenie cech obu wspomnianych typów konstrukcji. Skrzynia dostarcza głębokie basy i potężną moc - zupełnie tak samo jak jej wyrazisty wygląd.

Stylowa to częściowo szkło akrylowe w kształcie wykrzyknika JBL otoczonego pomarańczowym oświetleniem, co sprawia, że jest ona atrakcyjna nie tylko dla ucha, ale również dla oka. Można w ten sposób zajrzeć do wnętrza  głośnika, a wytrzymała osłona skrywa w sobie 12-calowy polipropylenowy woofer z elementami, które mogłyby przemieszczać się w bagażniku i zapewnia im bezpieczeństwo.

Formowana wtryskowo membrana polipropylenowa jest zaprojektowana tak, by osiągnąć największą sztywność, niezawodność i czułość - tak twierdzi producent. Rezultatem jest poszerzenie niskich częstotliwości oraz  brzmiący bas. Ponadto obudowa wyposażona została w szczelinę, która umożliwia skrzyni osiągnięcie ultra niskiego basu przy wysokich poziomach ciśnienia akustycznego, co odróżnia ją od skrzyń z obudową zamkniętą.

CECHY

Subwoofer 12" serii CS
Moc: 350 Watt RMS/1400 Watt moc szczytowa
Pomarańczowe podświetlenie LED
Piękny akrylowy panel
Szczelina wentylacyjna
Materiałowe wykończenie
Wymiary (LxDxH): 475x412x390mm
Cena: 749 zł

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto