A A A

Kamera sieciowa IC-3116W od Edimax

24 czerwca 2014, 15:00
Edimax Technology wprowadził na rynek nową kamerę sieciową IC-3116W. To niewielkie, bezprzewodowe urządzenie przeznaczone do użytku domowego bądź w niewielkich biurach, nagrywa filmy w rozdzielczości HD 720p z prędkością 24 klatek na sekundę
Kamera sieciowa IC-3116W od Edimax

Wysoką jakość nagrania zapewnia obiektyw 2,2 mm, pozwalający uzyskać obraz o kącie widzenia 69 stopni (przekątna) oraz 2-megapikselowy sensor CMOS. Podczas nagrywania w dzień kamera wspomaga się filtrem ICR, dzięki któremu blokowana jest większość promieniowania podczerwonego - pozwala to zachować naturalne kolory obrazu. W trybie nocnym, dzięki zastosowaniu diod IR, maksymalna widoczność wynosi do 15 metrów.

IC-3116W samoczynnie wykrywa ruch. Gdy detektor zaobserwuje jakiekolwiek poruszenie obiektu w polu widzenia, kamera natychmiastowo wyśle zdjęcia ze zdarzenia na e-mail lub serwer FTP. Dzięki temu rodzice mogą bacznie śledzić poczynania dziecka w miejscach szczególnie narażonych na niebezpieczeństwo (np. kuchnia, garaż, klatka schodowa). Możemy również szybko powiadomić policję o próbie włamania na posesję.

Konfiguracja urządzenia jest bardzo prosta. Wystarczy podłączyć je bezpośrednio do routera lub też połączyć się z siecią bezprzewodowo, a następnie pobrać darmową aplikację EdiView. Po ustaleniu hasła urządzenie zostanie skonfigurowane automatycznie ze smartfonem właściciela.

Cena i dostępność:

Bezprzewodowa kamera sieciowa 720p z trybem nocnym EDIMAX IC-3116W jest dostępna w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 229 PLN.

Specyfikacja techniczna:

Model:

EDIMAX IC-3116W

Typ produktu:

bezprzewodowa kamera sieciowa 720p

Wymiary (wysokość, szerokość, głębokość):

65 x 110 x 27.2 mm

Waga:

100g

Funkcje:

· 16-kanałowy Viewer

· Obsługa DynDNS

· Filtr podczerwieni

· Kąt widzenia: 69° (przekątna)

Nagrywanie:

· Dwa tryby pracy wideo: H.264 i M-JPEG

· 1280x720 w 24kl/s

· 640x480 w 30kl/s

· 320x240 w 30kl/s

Pamięć

· 8MB FLASH

· 64MB SDRAM

Zasilanie:

Zewnętrzny zasilacz DC 12V, 1A

Zarządzanie:

· EdiView Finder (Windows, MacOSx)

· iPhone, iPad Viewer

· Android Viewer

Interfejs:

· port 10/100Mb/s

· gniazdo zasilania

· przycisk WPS/Reset

· wbudowana antena

 

 

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto