A A A

Kazam Life R5 – wytrzymały telefon

21 maja 2014, 07:50
Kazam, brytyjska marka telefonów komórkowych i smartfonów, wprowadza na polski rynek wyjątkowo wytrzymały model - Kazam Life R5.
Kazam Life R5 – wytrzymały telefon

Kazam Life R5 to model dedykowany dla osób, które ze względu na charakter swojej pracy lub aktywnego trybu prowadzonego życia, potrzebują bardzo wytrzymałego telefonu. Life R5 wyposażono w 2-calowy pokryty powłoką odporną na zarysowania wyświetlacz o rozdzielczości 240x320. Dla osób pracujących w głośnym otoczeniu lub chcących ukryć miejsce swojego przebywania, dodatkowym udogodnieniem jest funkcja redukcji szumów i możliwość ustawienia odgłosów w tle podczas rozmowy.

Urządzenie jest zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi. Obudowa telefonu spełnia normy IP67 - jest odporna na brud i kurz oraz pozostaje wodoszczelna nawet do 30 min na głębokości do 1 metra. Ponadto producent zwiększył poziom odporności o dodatkowe cechy, np. wytrzymałość na upadek z wysokości nawet 2 metrów oraz wytrzymałość na nacisk do 1,5 tony.

Kazam R5 dostosowany jest do potrzeb aktywnych, głównie pracujących poza biurem użytkowników, np. w budownictwie, przemyśle, logistyce, policji, ochronie, etc. Obudowa wykonana jest z materiałów antypoślizgowych, by można było bezpiecznie chwycić telefon mokrą ręką lub przez rękawiczkę. Wbudowana latarka jest ogromnym udogodnieniem, ponieważ pozwala na podświetlenie zaciemnionych miejsc. W zestawie sprzedażowym znajduje się kompas, który można przypiąć do telefonu. Wbudowany aparat główny 2 MPix umożliwia wykonywanie zdjęć i rejestrowanie nagrań wideo. Natomiast uproszczona wersja czytnika e-booków pozwala na bieżący podgląd materiałów szkoleniowych, prezentacji czy tekstów, co przydaje się podczas pracy poza biurem.

Bateria o pojemności 2500 mAh zapewnia długi czas pracy telefonu, bez konieczności dodatkowego zasilania (nawet do 2 miesięcy). Sugerowana cena detaliczna urządzeni wynosi 299 zł.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto