A A A

Kingston Digital wprowadza szybkie karty microSDHC klasy 10

15 lutego 2010, 15:51
Kingston Digital wprowadza szybkie karty microSDHC klasy 10

Firma Kingston poinformowała o wprowadzeniu do swojej oferty kart pamięci Kingston microSDHC klasy 10 o pojemności 16 GB. Karty, opracowane zgodnie z wersją 3.00 specyfikacji SD Association, spełniają normy przewidziane dla urządzeń klasy 10.

Kingston dostarcza nowe karty wraz z adapterami, umożliwiającymi ich zastosowanie również w kompatybilnych urządzeniach z gniazdem SD lub miniSD. Po użyciu odpowiedniego adaptera karta microSDHC zamienia się w funkcjonalną kartę miniSDHC lub SDHC, co znacznie ułatwia przenoszenie danych między różnymi urządzeniami.

„Nowoczesne urządzenia mobilne, takie jak kamery wysokiej rozdzielczości czy inteligentne telefony są optymalizowane pod kątem przyspieszenia zapisu danych i z pewnością w pełni wykorzystają możliwości nowych kart microSDHC klasy 10”, powiedział Paweł Śmigielski, Dyrektor Regionalny na Europę Środkową i Wschodnią w Kingston Technology. „Użytkownicy mogą cieszyć się jeszcze większą wygodą i szybkością przy kopiowaniu zdjęć, plików audio i wideo oraz dokumentów i książek elektronicznych, jeśli skorzystają też z niedawno wprowadzonego uniwersalnego czytnika kart pamięci Kingston MobileLiteG2.”

 

Karty Kingston microSDHC klasy 10 o pojemności 16 GB objęte są dożywotnią gwarancją oraz wsparciem technicznym producenta.

Kingston microSDHC klasy 10 16 GB. Funkcje i specyfikacja


•    Zgodność z wersją 3.00 specyfikacji SD Association
•    Wszechstronność zastosowania dzięki adapterom miniSD i SD.
•    Kompatybilność z urządzeniami standardu microSDHC, miniSDHC oraz SDHC. Brak zgodności z urządzeniami microSD, miniSD oraz SD.
•    System plików FAT32
•    Gwarancja dożywotnia, wsparcie techniczne producenta.
•    Pojemność 16 GB.
•    Wymiary 11 mm x 15 mm x 1 mm.
•    Minimalny transfer danych w kartach SDHC klasy 10 – 10 MB/s.
•    Temperatura pracy od -25 st. C do 85 st. C.
•    Temperatura przechowywania od -40 st. C do 85 st. C.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto