A A A

Kingston MobileLite G3

6 kwietnia 2012, 09:26
Kingston MobileLite G3

Kingston Digital, Inc. ogłosił dostępność trzeciej generacji czytnika kart MobileLite. MobileLite G3 jest małym, wielofunkcyjnym czytnikiem kart pracującym w technologii USB 3.0.

MobileLite G3 wspiera formaty SD/SDHC/SDXC, microSD/SDHC/SDXC i MSPD. Pozwala to użytkownikowi korzystać z wszelkich urządzeń pracujących zarówno w standardzie 2.0 jak i 3.0 praktycznie bez względu na ich rodzaj – mogą być to na przykład telefony, aparaty fotograficzne, tablety, komputery przenośne lub mp3 playery.

MobileLite G3 spełnia wszystkie wymogi specyfikacji USB 3.0 oraz standard SDA 3.01 – będąc jednocześnie kompatybilnym wstecz, z wszystkimi urządzeniami USB 2.0. Czytnik działa w trybie plug and play i nie wymaga żadnego dodatkowego źródła energii.

MobileLite jest objęty dwuletnią gwarancją oraz darmowym wsparciem technicznym. Więcej informacji na stronie producenta.

MobileLite G3 - specyfikacja:

• Kompatybilność: specyfikacja USB 3.0, standard SDA 3.01

• Wspiera formaty SD/SDHC/SDXC, microSD/SDHC/SDXC i MSPD

• Kompatybilność wstecz - USB 2.0

• Gwarancja: dwuletnia

• Wymiary: 62.15mm x 29.40mm x 16.40mm

• Temperatura pracy - 0°C do 60°C


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto