A A A

Klawiatura Kruger&Matz Warrior GK-100 dla fanów gamingu

9 maja 2019, 14:30
Marka Kruger&Matz usprawnia wprowadzone do oferty urządzenia, by ich funkcjonalność sprostała oczekiwaniom nie tylko początkujących graczy, ale też zaawansowanych zawodników. Jednym z takich urządzeń jest mechaniczna klawiatura gamingowa Warrior GK-100.
Klawiatura Kruger&Matz Warrior GK-100 dla fanów gamingu

Model ten wyposażony został w 104 przyciski, które zarazem gwarantują komfort podczas rozgrywki, a jednocześnie dodają bardziej uniwersalnego charakteru. W urządzeniu zastosowano technologię anti-ghosting zwiększającą liczbę rejestrowanych kliknięć klawiszy, przez co gracz może swobodnie kontrolować przebieg gry. Technologia ta sprawia, że klawiatura nie zablokuje się nawet przy wciśnięciu kilku przycisków jednocześnie.

Aby zachować najwyższą jakość i trwałość urządzenia, Kruger&Matz wyposażył model GK-100 w wymienne przełączniki klawiaturowe typu Kailh Brown. Ich konstrukcja sprawia, że wymagają one mniejszej siły nacisku, a tym samym nie wydają charakterystycznego dźwięku. Oferują zatem doskonały kompromis między komfortowym graniem, a codziennym domowym lub biurowym użytkowaniem klawiatury.

Obudowa Warrior GK-100 została wykonana z czarnego aluminium, dzięki czemu urządzenie jest nie tylko wytrzymałe, ale także stylowe. Wygodna podpórka sprawia, że nawet wielogodzinny gamingowy maraton nie będzie żadnym wyzwaniem. Nadgarstki gracza ułożone są pod odpowiednim kątem, zapewniając maksymalny komfort podczas gry. Podpórkę można łatwo odpiąć lub złożyć. Umożliwiają to specjalne zatrzaski.

Obowiązkowym wyposażeniem każdej klawiatury gamingowej jest podświetlenie. Model GK-100 także w tym zakresie spełni oczekiwania graczy. Klawiatura Kruger&Matz nie tylko posiada pięć trybów podświetlenia, ale także daje możliwość przypisywania podświetlenia klawiszy według własnego uznania. Gracz może zdefiniować, które klawisze będą mu potrzebne podczas gry i podświetlić tylko te wybrane przez siebie. Klawiatura zapamięta trzy przypisane kombinacje podświetlenia. Efekty wizualne, w połączeniu z doskonałą jakością wykonania sprawia, że klawiatura świetnie się prezentuje i idealnie komponuje z pozostałym sprzętem gamingowym Kruger&Matz.

Klawiatura gamingowa GK-100 dostępna jest w cenie 269 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto