A A A

Kolejne zmiany w wyszukiwarce Bing

21 czerwca 2010, 11:19
Kolejne zmiany w wyszukiwarce Bing

Microsoft zaprezentuje nowe funkcje mające na celu polepszenie możliwości wyszukiwania tematów związanych z rozrywką w wyszukiwarce Bing.

Ich ogłoszenie nastąpi we wtorek, na konferencji prasowej w Kalifornii. Ma go dokonać Yusuf Mehdi, wiceprezes Microsoft Online Audience Business.

Celem poprawek ma być rozbudowa obsługi zapytań dotyczących rozrywki – obszaru, który jest niezwykle często eksplorowany przez użytkowników internetu. W szczególności mowa tu o takich dziedzinach jak muzyka, telewizja, filmy czy gry online.

Nieoficjalne źródła podają, że wyszukiwanie treści dotyczących telewizji zwróci jednocześnie dokładny program telewizyjny oraz pozwoli na bezpośredni streaming programów z Binga. Z kolei tematy muzyczne wzbogacone zostaną o teksty utworów, daty koncertów i pełną dyskografię.


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto