A A A

Kolejny szef opuszcza Metę

10 grudnia 2021, 07:00
Stan Chudnovsky dołącza do dyrektorów żegnających się z koncernem.
Kolejny szef opuszcza Metę

Coraz dłuższa lista

Chudnovsky odchodzi z Mety po trzech latach pracy jako szef Messengera. Menedżer pozostanie w koncernie do drugiego kwartału 2022 roku.

Stan Chudnovsky rozpoczął pracę w Facebooku w 2015 roku jako dyrektor produktu w Messengerze. W 2018 roku objął stanowisko szefa Messengera po Davidzie Marcusie, który rozpoczął kierowanie działem kryptowalut.

Meta w ostatnim okresie zmaga się z falą rezygnacji kierownictwa wysokiego szczebla. W 2021 roku z firmą pożegnało się ośmioro menedżerów. W lutym odeszła Deborah Liu, szefowa Facebook Marketplace, a w marcu – David Fischer, dyrektor ds. dochodów, i Kevin Weil, współzałożyciel działu kryptowalut.

W czerwcu Metę opuściła Carolyn Everson, szefowa ds. reklamy, a w lipcu z koncernu odszedł Fidji Simo, odpowiedzialny za aplikację mobilną Facebooka. Mark D'Arcy, dyrektor kreatywny Facebooka opuścił go w sierpniu, a we wrześniu o odejściu z firmy poinformował dyrektor ds. technologii, Mike Schroepfer.

W listopadzie pożegnanie z Metą zapowiedział dyrektor ds. kryptowalut, David Marcus. Korporację opuścił w tym roku także Julien Codorniou, szef usługi Workplace w serwisie Facebook.

fot. Pixabay


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto