A A A

Kompaktowy komputer BRIX Pro od Gigabyte

30 stycznia 2014, 07:51
Kompaktowy komputer BRIX Pro od Gigabyte

Gigabyte prezentuje nowy, kompaktowy komputer BRIX Pro wyposażony w wydajny układ graficzny Intel Iris Pro Graphic.

Gigabyte BRIX Pro to przedstawiciel nowej generacji komputerów kompaktowych. Linia BRIX Pro została wyposażona w jeden z dwóch procesorów ( i7 Core 4770R lub Core i5 4570R) zapewniających wysoką wydajność, każdy z układem graficznym Intel Iris Pro Graphics 5200. Zaawansowany procesor, jak również nowoczesny układ graficzny sprawiają, że urządzenie to powinno sprostać wymaganiom stawianym przez graczy, jak również fanów multimedialnej rozrywki.

Komputer obsługuje pamięć SO-DIMM DDR3L, umożliwia również montaż typowych dysków 2.5” oraz mSATA SSD.

Gigabyte BRIX Pro PC posiada 4 złącza USB 3.0 zapewniające szybki transfer danych. Do dodatkowych zalet możemy zaliczyć też zintegrowany moduł Wi-Fi oraz Bluetooth 4.0.

Komputer dysponuje wyjściem graficznym HDMI (obsługującym wyświetlacze 4K) oraz Mini DisplayPort, dzięki czemu sprawdzi się zarówno jako sprzęt do pracy, jak i domowe centrum rozrywki. Wysoką jakość audio zapewnia złącze SPDIF.

W zestawie z nowym BRIXem Pro użytkownik otrzymuje uchwyt VESA, pozwalający na łatwy montaż i ukrycie urządzenia za monitorem czy ekranem telewizora. W ten prostu sposób dowolny monitor zgodny ze standardem VESA może stać się w pełni kompaktowym urządzeniem PC.

Gigabyte BRIX Pro występuje w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i czerwonej.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto