A A A

Komputer All-in-one od Asusa

2 grudnia 2013, 07:39
Komputer All-in-one od Asusa

Asus zaprezentował nowy komputer typu All-in-One – model ET2321.

Komputer All-in-One ET2321 wyróżnia się cienką ramą z metalową podstawką. 23-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli zapewnia ostry obraz i szeroką powierzchnię roboczą, a technologia IPS oferuje jasne kolory. 10-punktowy, pojemnościowy, wielodotykowy ekran zapewnia pełną kontrolę w systemie Windows 8. Może również zostać odchylony o 25 stopni.

Procesory Intel Core 4-tej generacji zapewniają płynną wielozadaniowość i wydajność energetyczną, dzięki czemu komputer jest cichy i dobrze chłodzony. Co więcej, użytkownicy mogą wybrać konfigurację z jedną z dwóch kart graficznych. ASUS ET2321 jako pierwszy wśród komputerów AiO dostępny jest z kartą Intel Iris. Druga opcjonalna karta to Nvidia GeForce GT 740M. Dostarcza o 40 proc. większą wydajność, niż karty poprzedniej generacji.

Na wyposażeniu nie mogło zabraknąć Technologii ASUS SonicMaster Premium z wbudowanymi głośnikami i zewnętrznym subwooferem. Dodatkowo jest on ulepszany narzędziem MaxxAudio Master firmy Waves, które otrzymało nagrodę Technical GRAMMY 2011.

ET2321 wykorzystuje technologię ASUS Hyper Storage, która łączy w sobie dysk twardy 1 TB oraz szybki dysk 128 GB SSD, który przyspiesza transfer plików i uruchamianie aplikacji. Łączność bezprzewodową zapewnia standard 802.11ac Wi-Fi, który oferuje transfer rzędu 867 Mbit/s przy kompatybilnych routerach.

Dzięki portom USB 3.0, ET2321 może korzystać z zewnętrznych dysków SuperSpeed zapewniających transfer danych rzędu 5 Gbit/s - 10 razy większy, niż w przypadku standardu USB 2.01. Technologia Ai Charger II umożliwia ładowanie smartfonów i tabletów dwukrotnie szybciej, niż przez porty USB 2.0, nawet kiedy komputer ET2321 jest wyłączony.

Dostępność i cena

ET2321 będzie dostępny na polskim rynku w styczniu 2014 r. Ceny detaliczne będą kształtowały się od ok. 2699 zł brutto. Cena uzależniona jest od konfiguracji.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto