A A A

Koncern zbrojeniowy wypuści smartfona

16 kwietnia 2012, 09:06
Koncern zbrojeniowy wypuści smartfona

Boeing pracuje nad smartfonem z systemem Android. Czym będzie się charakteryzowało urządzenie z logo jednego z największych na świecie koncernów zbrojeniowych?

Ten amerykański producent kojarzony jest przede wszystkim z pasażerskimi odrzutowcami. Osoby zainteresowane tematem wiedzą, że ma na swoim koncie również myśliwce i obiekty kosmiczne. Teraz przyszedł czas na telefon, a dokładnie smartfona z systemem Google'a. Spośród konkurencji wyróżniać się będzie bardzo zaawansowanymi opcjami zabezpieczeń.

Podobne urządzenia pojawiały się już na rynku. Te najlepszą kosztują fortunę (10-15 tys. dol.) i obsługują tylko specjalnie przygotowane aplikacje. Telefon Boeing będzie znacznie tańszy i wykorzysta wszystkie programy dostępne w markecie.

Urządzenie powinno zadebiutować pod koniec bieżącego roku. Najprawdopodobniej nie trafi do sprzedaży detalicznej.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto