A A A

Kontrola rodzicielska w Spotify

20 sierpnia 2019, 11:20
Serwis Spotify pozwoli nadzorować muzykę strumieniowaną w ramach abonamentu rodzinnego.
Kontrola rodzicielska w Spotify

Użytkownicy serwisu Spotify w Irlandii mają obecnie do dyspozycji funkcję kontroli rodzicielskiej. Niebawem pojawi się ona także w innych krajach.

Kontrola rodzicielska jest dostępna w ramach planu „Premium dla rodziny" (kosztującego w Polsce 29,99 zł miesięcznie). Ten wariant abonamentu pozwala słuchać strumieniowanej muzyki maksymalnie sześciu użytkownikom (każdy z nich ma do dyspozycji wszystkie funkcje zwykłego konta typu premium, takie jak brak reklam, dźwięk wysokiej jakości i możliwość pobierania utworów na urządzenie lokalne).

Właściciel działającego w ramach planu „Premium dla rodziny" konta administracyjnego otrzymuje dodatkowe uprawnienia w postaci możliwości filtrowania utworów. Pozwala to blokować piosenki zawierające wulgaryzmy albo całe kanały, co do których istnieje podejrzenie, że zawierają treści nieodpowiednie dla dzieci.

fot. Spotify


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto