A A A

Koss – słuchawki z dożywotnią gwarancją

16 lutego 2015, 09:00
W Polsce debiutują słuchawki firmy Koss, które, jak chwali się producent, mają dożywotną gwarancję.
Koss – słuchawki z dożywotnią gwarancją

KOSS zaprezentował niedawno trzy nowe produkty - Pro4S, SP330 oraz SP540. Wymienione modele posiadają kilka cech wspólnych, m.in. profil D naśladujący kształt ucha.  Poduszki, wykonane z miękkiej skóry, a także konstrukcja pałąka pokrytego miękką pianką, owiniętą w oddychający materiał, sprawiają, że użytkownik nie odczuwa dyskomfortu nawet podczas kilkugodzinnego słuchania muzyki. Znakiem firmowym produktów KOSS jest trwałość. Nowe słuchawki podtrzymują tę tradycję - nauszniki z wzmocnionego, anodowanego aluminium i formowane metalowe zawiasy zapewniają ogromną wytrzymałość.

Model Pro4S dostarcza największych doznań estetycznych podczas słuchania muzyki. To słuchawki studyjne, które wykorzystują elementy SLX40, dostrojone do brzmienia studyjnego. Słuchawki posiadają odczepiany kabel z możliwością wyboru wejścia. Takie rozwiązanie pozwala na optymalne dopasowanie słuchawek. Kiedy kabel jest podłączony, wówczas przeciwne gniazdo pełni rolę wyjścia, pozwalając na szeregowe łączenie słuchawek. Pro4S pracują w przedziale częstotliwości 10 Hz - 25 kHz, wartość impedancji wynosi 35 Ohm, zaś czułość 99 dB.

Kolejną nowinką jest model nauszny SP330, wyposażony w układ SLX30. Jego zastosowanie sprawia, że dźwięk jest dynamiczny i dostosowany do osobistego słuchania. Z kolei słuchawki wokółuszne SP540 posiadają element PLX40, o tożsamych właściwościach z SLX30. Oba modele posiadają odczepiany kabel oraz możliwość złożenia i schowania w futerale. Słuchawki nieznacznie różnią się zakresem częstotliwości (20 Hz -25 kHz w SP330, 10 Hz - 25 kHz w SP540) oraz czułością, która wynosi 101 dB oraz 99 dB odpowiednio dla SP330 i SP540.

Reklamy Hama Polska.
Sugerowane ceny w Hama Polska

Słuchawki KOSS nauszne SP330 - 599 złotych
Słuchawki KOSS wokółuszne SP540 - 699 złotych
Słuchawki KOSS studyjne PRO4S - 699 złoty

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto