A A A

Kraków w Second Life!

26 lipca 2007, 15:42
Kraków w Second Life!
Kolejny polski akcent w grze Second Life. Teraz mieszkańcy wirtualnego świata będą mogli odwiedzać Kraków. Gracze popularnej gry online Second Life podziwiają uroki Krakowa. Internautom udostępniono Rynek Główny wraz z okolicą. Ten wirtualny fragment miasta jest wierną kopią rzeczywistości. W przyszłości użytkownicy będą mieli również możliwość zwiedzania wnętrz obiektów, na przyklad teatrów, muzeów, sklepów czy pubów. W Second Kraków można spotać się ze znajomymi, zjeść obiad a nawet wynająć mieszkanie. W krótkim czasie mają powstać także inne polskie wirtualne miasta (między innymi Poznań i Warszawa). Za realizację projektu odpowiedzialna jest krakowska agencja reklamowa Supremum Group.

Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto