A A A

Kruger&Matz - kamera sportowa rejestrująca materiały w 4K

20 czerwca 2016, 07:30
Nowa kamera sportowa Kruger&Matz KM 198 z szerokokątnym obiektywem 170° oraz sensorem video Sony IMX078 umożliwia nagrywanie materiałów filmowych w rozdzielczości 4K z prędkością 30 klatek na sekundę.
Kruger&Matz - kamera sportowa rejestrująca materiały w 4K

To, co zwraca uwagę w nowości Kruger&Matz KM 198 to kompaktowa obudowa, która skrywa dwa ekrany. Główny ekran LCD o przekątnej 2" i rozdzielczości 320x240 px, ułatwia nawigowanie po menu oraz umożliwia odtwarzanie zapisanych filmów i zdjęć. Na froncie urządzenia umieszczony został dodatkowy ekran OLED o przekątnej 0,95", dzięki któremu można na bieżąco kontrolować pracę urządzenia.

Maksymalna rozdzielczość nagrań rejestrowanych za pomocą kamery Kruger&Matz wynosi 3840x2160 px przy prędkości 30fps. Dodatkowo urządzenie posiada funkcję wykonywania zdjęć w rozdzielczości do 12Mpx z możliwością wyboru trybu fotografowania. W zależności od upodobań użytkownik może wykonać pojedyncze zdjęcie lub całą serię, a także skorzystać z trybu samowyzwalacza. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi KM 198 wraz z obrazem rejestruje także dźwięk. Wszystkie nagrania i zdjęcia można zapisać na karcie microSD do 32 GB, natomiast podłączenie rejestratora za pomocą złącza microHDMI bezpośrednio do telewizora lub monitora, umożliwia podziwianie uchwyconych momentów na dużym ekranie.

Rejestrator KM 198 posiada wbudowany moduł Wi-Fi, dzięki któremu po zainstalowaniu aplikacji EZ iCam, można śledzić rejestrowany obraz na tablecie lub smartfonie. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli chcemy w łatwy i szybki sposób zapisać i udostępnić nagrany materiał swoim znajomym np. w mediach społecznościowych.

Sposobów nagrywania, w zależności od preferencji i dziedziny sportu, jest wiele. Dlatego kamera Kruger&Matz KM 198 wyposażona została w bardzo szeroki zestaw akcesoriów, który gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Za pomocą dostępnych opasek, uchwytów i mocowań można bez problemu przyczepić kamerę zarówno do kasku, jak też do roweru, w aucie lub innym pojeździe. Dołączona wodoodporna obudowa pozwoli także nagrywać video do 30m pod wodą. Dzięki pilotowi o zasięgu do 20m, amator ekstremalnych przeżyć może sam wybierać momenty, które warto uchwycić kamerą lub na zdjęciach. Komfort użycia pilota zapewnia specjalne mocowanie, za pomocą którego można umieścić go w łatwo dostępnym miejscu.

W ofercie dostępne są dwa modele: KM0198 w cenie 599 zł oraz KM0197 w cenie 399 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto