A A A

LG V40 z pięcioma aparatami?

1 lipca 2018, 10:00
Najnowsze przecieki zdradzają, iż kolejny, flagowy smartfon koreańskiego producenta może zaskoczyć ilością sensorów fotograficznych, które zostaną umieszczone w jego obudowie.
LG V40 z pięcioma aparatami?

W ostatnich miesiącach LG bardzo mocno odświeżyło swoją strategię, która związana jest z urządzeniami mobilnymi. Firma zainwestowała środki w designerów oraz postanowiła napakować swoje urządzenia najnowszymi komponentami. Według przecieków, zbliżający się model LG V40 może zostać wyposażony w nawet pięć aparatów fotograficznych. Trzy z nich znajdą się na tylnej obudowie, a kolejne dwa na froncie smartfona.

LG V40 ma zostać także wyposażony we wcięcie w wyświetlaczu oraz technologie powiązane ze sztuczną inteligencją, które przełożą się chociażby na robienie lepszych zdjęć. Bardzo możliwe, iż LG ma nowe plany związane ze swoimi aparatami fotograficznymi, a trzy oczka na tylnej obudowie miałyby pozwolić je zrealizować.

Jak widać obecnie wszyscy producenci chcą równać do Huawei oraz modelu P20 Pro.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto