A A A

LG planuje 8 smartfonów Edge?

21 sierpnia 2015, 12:00
Jak poinformował serwis Phandroid – LG przymierza się do rozszerzenia oferty smartfonów z zakrzywionym ekranem.
LG planuje 8 smartfonów Edge?

W segmencie urządzeń z zakrzywionym ekranem LG pozostaje wyraźnie w tyle za swoim najgroźniejszym rywalem - Samsungiem. Ten drugi zaprezentował w sumie trzy takie urządzenia - Note'a Edge (z wygięciem po jednej stronie), Galaxy S6 Edge oraz Galaxy S6 Edge Plus (z wygięciem po obu stronach). LG wciąż nie ma nic podobnego, chociaż na targach CES 2015 zaprezentowało podobno prototyp. Wiele wskazuje jednak na to, że sytuacja juz wkrótce ulegnie zmianie.

Phandroid donosi, że firma LG zastrzegła 8 różnych nazw smartfonów odnoszących się do zakrzywionego ekranu. Mowa o: Super Edge, Dual Edge, Upper Edge, Dual Side Edge, Side Edge, Double Edge, Two Edge oraz G Edge.

Czy to oznacza, że południowokoreańska firma ma zamiar zaprezentować aż 8 smartfonów z różnie zakrzywionymi ekranami? Taki scenariusz można raczej wykluczyć, ale z pewnością coś jest na rzeczy i już wkrótce poznamy odpowiedź LG na samsungowe Edge.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto