A A A

Ładowana przez USB maseczka dla zmęczonych oczu

18 marca 2020, 15:30
Producenci prześcigają się w pomysłach na gadżety wykorzystujące nowe technologie. Tym razem zadbali o twarz.
Ładowana przez USB maseczka dla zmęczonych oczu

W dobie pracy zdalnej i braku rozrywek wpatrywanie się w ekran monitora stanowi większą część naszego dnia. Żeby dać odpocząć zmęczonym oczom, warto położyć na nich kompres. Krok dalej posunęli się twórcy przenośnej ogrzewanej maseczki.

Składana maseczka ładowana przez port USB ma ułatwić zasypianie, gdziekolwiek się znajdziemy, a przy tym przynosić ulgę zmęczonym oczom. Po nałożeniu jej na twarz możemy swobodnie uregulować zapięcie, po czym uruchomić maseczkę i dostosować natężenie jej działania.

Gadżet wyposażony jest w ogrzewanie grafenowe, które według zapewnień producenta ma wpłynąć relaksująco na zmęczone oczy i złagodzić napięcie mięśni twarzy. Dodatkowo ma opcje wibracji, więc stanowi też swego rodzaju masażer. Ponadto w maseczkę wbudowano głośnik Bluetooth, dzięki czemu sesję relaksacyjną możemy uzupełnić o ulubioną muzykę.

Jak na małą, śmiesznie wyglądającą nakładkę na oczy maseczka zawiera całkiem pokaźną liczbę funkcji przydatnych po całym dniu patrzenia w ekrany.

fot. Amazon


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto