A A A

Logitech G600 MMO Gaming Mouse

14 czerwca 2012, 13:15
Logitech G600 MMO Gaming Mouse

Logitech prezentuje nowość z linii produktów G-Series: Logitech G600 MMO Gaming Mouse, wysoce konfigurowalną myszkę, specjalnie zaprojektowaną dla graczy MMO.

Producent zapewnia, że dzięki trzem domyślnym profilom – dwóm dedykowanym rozgrywkom MMO oraz jednemu zarezerwowanemu dla pozostałych gier – urządzenie jest gotowe do akcji od razu po wyjęciu z pudełka, bez konieczności instalowania sterowników. Dodatkowo, rozwiązanie G-Shift podwaja liczbę aktywności, które można podpiąć pod którykolwiek z przycisków funkcyjnych.

Jak wszystkie produkty G-Series, myszka G600 jest wyposażona w pełni programowalne przyciski, dzięki czemu gracze mogą tworzyć własne komendy i zachowywać te konfiguracje na wbudowanej pamięci urządzenia. Specjalnie wyprofilowany kształt myszki zapewnia komfortowe podparcie dla dłoni gracza podczas wielogodzinnych rozgrywek MMO czy intensywnych starć jeden na jeden.

– Myszka Logitech G600 MMO Gaming Mouse jest owocem intensywych testów wykonanych przez doświadczonych graczy MMO – mówi Mark Starrett, senior global product manager w firmie Logitech.

Dla dodatkowej personalizacji wprowadzono w pełni konfigurowalne podświetlenie RGB. W G600 można wybrać jeden z 16 milionów dostępnych kolorów do podświetlania wybranego profilu, dzięki czemu zawsze będziesz wiedział jaka konfiguracja myszki jest aktualnie aktywna.

Logitech G600 MMO Gaming Mouse będzie dostępna w Europie na początku lipca 2012 r. w sugerowanej przez producenta cenie 339 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto