A A A

Loteria "Łap łup" w Play

21 stycznia 2008, 12:53
Loteria "Łap łup" w Play

"Łap łup" to nazwa nowej promocji w Play. Jej głównym elementem jest loteria z atrakcyjnymi nagrodami. Aby wziąć w niej udział, należy między 18 stycznia a 8 marca zakupić jedną z ofert Play (PLAY Abonament, PLAY dla Firm, PLAY Mix, PLAY na Kartę) lub doładować konto w salonie kwotą równą lub wyższą niż 10 złotych.
Każdego dnia uczestnicy loterii mogą wygrać 1000 zł. Do tego dochodzi nagroda tygodnia – 10 tys. i końcowa wygrana całej loterii – 100 tys. złotych. Wśród nagród rzeczowych znalazły się gry komputerowe i płyty z muzyką.
Oprócz loterii operator zdecydował się na obniżenie cen telefonów w ofercie. Dla korzystających z oferty pre-paid przygotowano promocje PLAYFON, czyli zakup telefonu komórkowego Nokia 6151 za złotówkę. Warunkiem jest regularne doładowywanie telefonu.

Źródło: Play


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto