A A A

Manta DVBT06 tuner do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej

7 marca 2012, 13:52
Manta DVBT06  tuner do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej

Firma Manta Multimedia, największy polski dostawca sprzętu RTV/AGD/Multimedia, wprowadza na rynek nowy tuner do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej.

Przejście na cyfrowy odbiór sygnału telewizyjnego rozpocznie się w tym roku. Oglądanie kanałów telewizyjnych w systemie analogowym wkrótce nie będzie możliwe. Nowy tuner Manta DVBT06 oprócz odbioru sygnału cyfrowego został pomyślany jako domowe centrum multimedialne.

Dzięki portowi USB 2.0 do tunera można podłączyć przenośne dyski twarde w formacie FAT16, FAT32 oraz NTFS i zyskać dostęp do multimediów w jakości Full HD. Tuner jest wyposażony w zaawansowany dekoder MPEG4 H.264, dzięki któremu odtwarza formaty MKV, M2TS, MPEG HD, XVID HD, AVI oraz VOB. Procesor dźwięku obsługuje najbardziej popularne formaty kodowania takie jak MPEG-1 i 2, Dolby Digital, AAC, jest też zgodny z Dolby Digital Plus (E-AC3). Bez problemu można także wyświetlać zdjęcia zapisane jako JPG, BMP i PNG.

Sugerowana cena tunera Manta DVBT06 została ustalona na 149 PLN


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto