A A A

MapaMap wprowadza promocyjne ceny na swoje produkty

3 listopada 2010, 11:30
MapaMap wprowadza promocyjne ceny na swoje produkty

Od 3 do 25 listopada trwa promocja na aktualizacje map do nawigacji MapaMap. W tych dniach aktualizacje map są tańsze o równowartość podatku VAT, czyli o 22%.

Producent nawigacji MapaMap na okres 22 dni wprowadza promocję najnowszych map z III kwartału 2010 roku. W terminie od 3 do 25 listopada, aktualizacja map będzie możliwa po specjalnych cenach, obniżonych o wartość podatku VAT. Akcją promocyjną są objęte wszystkie rodzaje aktualizacji map, a w szczególności:

Upgrade Mapy - specjalny produkt przewidziany dla posiadaczy nawigacji MapaMap, którzy chcieliby jednorazowo zaktualizować swoje mapy. Wykupując upgrade map, użytkownik otrzymuje najbardziej aktualny na daną chwilę pakiet map cyfrowych Polski do swojej wersji oprogramowania MapaMap. (detaliczna cena promocyjna 42 zł, dotychczasowa cena 55 zł)

Rozszerzenie mapy - produkt przewidziany dla użytkowników oprogramowania MapaMap Easy i MapaMap LITE, którzy posiadają tylko podstawową bazę map cyfrowych w swoim urządzeniu nawigacyjnym. (detaliczna cena promocyjna 60 zł, dotychczasowa cena 77 zł)

Prenumerata na mapy - specjalna usługa, której wykupienie gwarantuje bezpłatny dostęp do 4 kolejnych aktualizacji map, jakie zostaną udostępnione dla nawigacji MapaMap. Prenumeratę na mapy mogą wykupić jedynie posiadacze nawigacji MapaMap w wersji TOP (detaliczna cena promocyjna 68 zł, dotychczasowa cena 88 zł)

Najnowsze mapy do nawigacji MapaMap pochodzą z III kwartału, 2010 i obejmują wszystkie nowo powstające inwestycje drogowe związane z przygotowaniami do „Euro 2012”.

Aktualizacji map po promocyjnych cenach można dokonać tylko na stronie internetowej www.MapaMap.pl do dnia 25 listopada.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto