A A A

Marka Pioneer powróci do sklepów

12 listopada 2013, 15:54
Marka Pioneer powróci do sklepów
Pioneer, który w marcu 2010 roku wycofał się z rynku telewizorów - wraca. A przynajmniej jego marka. Pierwsze telewizory Pionner nowej generacji zobaczymy w grudniu.

Telewizory będą produkowane we współpracy z europejską firmą Dixons Retail - czytamy w serwisie Ertonline.co.uk. Na rynek trafią odbiorniki 1080p o przekątnej 40-, 46- oraz 55-cali. Zadebiutują one w grudniu tego roku w krajach skandynawskich. Z czasem powinny pojawić się także w Wielkiej Brytanii.

Pioneer zaprzestał produkcji telewizorów3 lata temu, skupiając się m.in. na sprzęcie audio. Pod koniec października tego roku Panasonic, największy producent telewizorów plazmowych, postanowił wstrzymać swoją działalność w tym segmencie.

Wiele osób do dzisiaj wspomina świetną linię telewizorów plazmowych z rodziny Pioneer Kuro.

Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
mrpurrfect
13 listopada 2013, 13:40
Ciekawe, że wracają ale nie plazm tylko LCD. Jak widać wszyscy upatrują w tej technologii przyszłość (też wspomniany Panasonic)
Danti93
Danti93
12 listopada 2013, 17:00
"Pioneer, który w marcu 2010 roku wycofał się z rynku telewizorów - wraca." "Pioneer zaprzestał produkcji telewizorów3 lata temu, skupiając się m.in. na sprzęcie audio." Te 2 zdania jak najbardziej są logiczne. Natomiast: "Pod koniec października tego roku Panasonic, największy producent telewizorów plazmowych, postanowił wstrzymać swoją działalność w tym segmencie." Brak tutaj połączenia logicznego z poprzednimi zdaniami. No panie Łukaszu , translator zawiódł czy myślenie o czymś innym w trakcie pracy?
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto