A A A

Microsoft Office 2013 Consumer Preview

17 lipca 2012, 09:22
Microsoft Office 2013 Consumer Preview

Microsoft udostępnił wersję rozwojową najnowszego pakietu biurowego - Microsoft Office 2013.

Steve Balmer na konferencji prasowej w San Francisco zapowiedział nową wersję pakietu Office – 2013. Standardowym działaniem Microsoftu w takich przypadkach jest wypuszczenie wersji open beta nowego oprogramowania. Tak stało się i tym razem. Do dyspozycji użytkowników gigant z Redmond udostępnił Microsoft Office 2013 Consumer Preview.

Najważniejszą zmianą w porównaniu do poprzednich wersji pakietów jest pełne wsparcie dla Windowsa 8, a tym samym możliwość obsługi oprogramowania nie tylko za pomocą myszki i klawiatury ale także palców i rysików. Interface nowego Office’a przeszedł gruntowaną zmianę by być jak najlepiej zoptymalizowanym pod kątem wyświetlaczy dotykowych.

Najnowszy Office umożliwi nam również pełną integrację z serwisem SkyDrive, czyli współpracę z „chmurą”. Od teraz wszelkie pliki będą domyślnie zapisywane w chmurze co oczywiście da nam do nich dostęp z każdego miejsca i z każdego komputera.

Microsoft położył również duży nacisk na społecznościowy aspekt pakietu Office. Ten od tej pory będzie współdziałał z takimi aplikacjami jak Yammer czy Skype.

W skład wersji rozwojowej wchodzą takie programy jak : Microsoft Excel 2013, Microsoft Outlook 2013, Microsoft PowerPoint 2013, Microsoft Word 2013, Microsoft Access 2013, Microsoft InfoPath 2013, Microsoft Project 2013, Microsoft Publisher 2013, Microsoft SharePoint Designer 2013, Microsoft Visio 2013.

Microsoft Office 2013 Consumer Preview wymaga systemu Windows 7 lub Windows 8.

 

Link przenosi bezpośrednio do strony internetowej Microsoftu. Należy pamiętać, że udostępniona wersja nie jest ukończonym produktem.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto