A A A

Microsoft oficjalnie o Windows 8.1 Update 1

24 lutego 2014, 15:45
Podczas targów MWC 2014 w Barcelonie Microsoft potwierdził, że trwają prace nad aktualizacją systemu Windows 8.1. Ma być ona gotowa już wiosną. Jego nazwa to Update 1.
Microsoft oficjalnie o Windows 8.1 Update 1

Aktualizacja zakłada "duże zmiany dla osób korzystających z myszki oraz z klawiatury" - zapewnił Joe Belfiore.  Mówi się o lepszej obsłudze "kafelkowej" części Windows 8.1 przy pomocy myszy oraz klawiatury.

Co ciekawe, Update 1 ma też zmniejszyć wymagania sprzętowe systemu. Aby uruchomić Windows 8.1 trzeba będzie dysponować 1 GB RAM-u oraz 16 GB wolnego miejsca na dysku.

Aktualizacja ma zostać przeprowadzona na wiosnę, konkretnej daty brak. Prawdopodobnie poznamy ją w pierwszym tygodniu kwietnia - podczas konferencji Build w San Francisco. Wtedy także poznamy tajemnice Windows Phone 8.1.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto