A A A

Microsoft przypomni o aktualizacji Windowsa

5 lipca 2017, 10:00
Gigant z Redmond nie zamierza odpuścić i planuje specjalną kampanię mającą przypominać o możliwości aktualizacji systemu.
Microsoft przypomni o aktualizacji Windowsa

Zdążyliśmy się już przyzwyczaić do polityki aktualizacyjnej Microsoftu. Dzięki niej, większość komputerów pracuje na nowych wersjach Windowsa, ale duże grono użytkowników wciąż krytykuje informacje przypominające o uaktualnieniach. Tym właśnie osobom wyjątkowo nie spodoba się nowa akcja firmy z Redmond, która ma zachęcić do przejścia na edycję Creators Update.

Użytkownikom, którzy nie mają jeszcze najnowszej aktualizacji, Microsoft chce wyświetlać specjalne komunikaty. Jeden komunikat będzie mógł pojawić się maksymalnie pięć razy, ale nie sprecyzowano ogólnej ilość tego typu powiadomień. Najprawdopodobniej, będą się one pojawiały do skutku.

Microsoft zapewnia, że to wszystko ze względu na bezpieczeństwo. Aktualizacja Creators Update gwarantuje bowiem najnowsze poprawki bezpieczeństwa, które chronią przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto