A A A

Microsoft rozpoczął wdrażanie nowej wersji Hotmaila

16 czerwca 2010, 09:14
Microsoft rozpoczął wdrażanie nowej wersji Hotmaila

We wtorek na blogu działu odpowiedzialnego za Windows Live, poinformowano o rozpoczęciu procesu stopniowego wdrażania nowej wersji usługi Hotmail.

Hotmail to usługa bezpłatnej poczty elektronicznej udostępniana przez Microsoft i mająca na całym świecie około 360 milionów użytkowników. Jej nowa wersja zapowiadana była od jakiegoś czasu i zawierać ma kilka sporych usprawnień. Należy do nich między innymi opcja oczyszczania skrzynki odbiorczej, integracja z Microsoft Office Web Apps oraz – wzorowane na Gmailu – organizowanie listy wiadomości w widoku konwersacji.

W Windows Live Hotmail Wave 4 dodano również integrację z usługami społecznościowymi, takimi jak Facebook, Twitter czy Flickr. Pojawić ma się również moduł pozwalający na komunikację z innymi użytkownikami. Nowa opcja dotycząca fotografii pozwoli na odciążenie skrzynki odbiorczej i umieszczanie ich bezpośrednio na darmowym serwerze Live SkyDrive.

Część użytkowników zobaczy nowe opcje jeszcze dziś, jednak będą one wprowadzane stopniowo. Jest to związane z obawą przed zdestabilizowaniem serwerów obsługujących konta Hotmail. Wszystkie konta zostaną zaktualizowane najpóźniej do końca lata.


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto