A A A

Microsoft znowu rozmawia z Yahoo!

19 maja 2008, 20:58
Microsoft znowu rozmawia z Yahoo!

Po tym jak miliarder Carl Icahn rozpoczął skupowanie akcji i zaangażował się w rozmowy z Yahoo!, Microsoft ponownie poinformował o chęci przejęcia amerykańskiego internetowego giganta.

Rzecznik Microsoftu poinformował, że tym razem umowa miałaby dotyczyć kupna tej części Yahoo!, która umożliwiłaby firmie z Redmond rozbudowę usług internetowych i sektora sprzedaży reklam – Microsoft nadal próbuje nawiązać walkę z Google. Dokładniejsze informacje o możliwym przebiegu transakcji nie są w tej chwili znane. Jednak, co ciekawe, akcjonariusze Yahoo! ponownie potwierdzili, że na ten moment firma nie jest zainteresowana sprzedażą akcji Microsoftowi, jednak jeśli zostanie im przedstawiona konkretna oferta, to spółka oczywiście ją rozpatrzy.

Źródło: The Industry Standard


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto