A A A

Mozilla prezentuje nowego Firefoksa dla systemu Android

27 czerwca 2012, 08:48
Mozilla prezentuje nowego Firefoksa dla systemu Android

Mozilla, twórca przeglądarki Firefox, właśnie udostępniła stabilne wydanie nowego Firefoksa na telefony z systemem Android.

Nowy Firefox na Androida jest dynamicznym ulepszeniem mobilnego przeglądania Sieci.

• W nowym Firefoksie na Androida znacznie poprawiono wydajność działania – przeglądarka szybciej się uruchamia, wczytuje strony, przybliża witryny, szybciej też działają aplikacje.

• Firefox na Androida ma również całkowicie zmieniony wygląd, w tym spersonalizowaną stronę startową, dzięki której bardzo łatwo można przejść na żądaną witrynę.

• Firefox dla systemu Android obsługuje teraz wtyczkę Flash, dzięki czemu użytkownicy mogą oglądać filmy wideo, grać w gry i wchodzić w interakcje ze znacznie większą zawartością Sieci Web na swoim telefonie z Androidem.

• Ponadto, wydanie to zawiera znane z desktopowej przeglądarki funkcje bezpieczeństwa, takie jak mechanizm Do Not Track (Nie śledź) czy Hasło Główne.

 

Przeglądarka jest dostępna w serwisie Google Play oraz w dziale programy na naszej stronie :


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto