A A A

Mozilla udostępnia Firefoksa 4 Beta 8

22 grudnia 2010, 10:29
Mozilla udostępnia Firefoksa 4 Beta 8

Mozilla sprawiła swoim fanom prawdziwy przedświąteczny prezent. Udostępniono bowiem kolejną wersję beta czwartej odsłony Firefoksa.

Nowa wersja popularnej przeglądarki wnosi ze sobą liczne usprawnienia związane z szybkością, kompatybilnością oraz funkcjonalnością silnika WebGL oraz naprawia bardzo długą listę błędów wykrytych we wcześniejszej wersji testowej. Wprowadzono również zmiany w module Firefox Sync oraz zarzadzaniu rozszerzeniami.

Firefox 4 Beta 8 jest dostępna do pobrania z serwerów FTP producenta pod adresem http://releases.mozilla.org/pub/mozilla.org/firefox/releases/4.0b8/. Wspierane platformy: Windows, Mac OS oraz Linux.

Przypominamy, że jest to wersja wciąż znajdująca się w fazie deweloperskiej, zatem może zawierać błędy i luki w bezpieczeństwie.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto