A A A

Muramasa VIII - jedne z najdroższych słuchawek świata

7 marca 2012, 12:36
Muramasa VIII - jedne z najdroższych słuchawek świata

Już za kilka tygodni w sprzedaży pojawią się audiofilskie słuchawki Muramasa VIII, japońskiej firmy Final Audio Design. W osłupienie wprawia nie tylko ich wygląd, ale również cena. Na ile azjatycki producent wycenił to dzieło sztuki?

Japończycy nie zdradzili zbyt wielu szczegółów dotyczących specyfikacji swojego produktu. Wiemy, że wykonano je ze stali nierdzewnej, przez co ich waga wzrosła aż do 1 kg. Z racji tego, że opaska pozbawiona jest wyściółki, korzystanie z tak ciężkiego osprzętu musi przypominać noszenie wojskowego hełmu. Powyższe zdjęcie pokazuje jednak, że Muramasa VIII dedykowane są nie tylko mężczyznom o silnych karkach.

Ekstrawagancja i niecodzienne brzmienie mają swoją cenę. W przypadku słuchawek japońskiego Final Audio Design wynosi ona aż 8 tys. dol., czyli około 25 tys. złotych. Akcesorium trafi do sprzedaży w kwietniu bieżącego roku.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto