A A A

MyKronoz ZeSplash2 - smartwatch odporny na wodę

29 grudnia 2015, 10:40
Na rynku debiutuje ZeSplash2, czyli druga generacja inteligentnego zegarka fimy MyKronoz. W porównaniu do poprzednika, ilość oferowanych funkcji jest dużo większa.
MyKronoz ZeSplash2 - smartwatch odporny na wodę

Urządzenie wyposażono w pulsometr, który w połączeniu z krokomierzem i licznikiem kalorii sprawia, że sprawdzi się on jako sportowy zegarek kontrolujący przebieg treningu. Ważnym elementem ZeSplash2 jest także wbudowany głośnik oraz mikrofon, dzięki czemu możliwe jest prowadzenie rozmów telefonicznych bezpośrednio z nadgarstka. Nowy model obsługuje Siri oraz Google Now. Takie rozwiązanie pozwala zarządzać smartwatchem za pomocą komend głosowych bez użycia rąk.

ZeSplash2 cechuje wodoodporność na poziomie IP56, która pozwoli uniknąć uszkodzeń przy zachlapaniu smartwatcha. Dodatkowo posiada on funkcje nagrywania krótkich notatek głosowych, strumieniowania muzyki czy zdalnego sterowania aparatem we współpracy ze smartfonem.

Cena produktu wynosi 599 zł.

Specyfikacja urządzenia:

- Kompatybilny z Android, iOS
- Wymagana wersja oprogramowania: iOS 7 +, Android 4.3 +,
- Wymiar tarczy zegarka: 1,54 cala
- Typ matrycy: dotykowa
- Podświetlenie: LED
- Rozdzielczość: 240 x 240
- Komunikacja: Bluetooth 4.0
- Pamięć wewnętrzna: 256 MB
- Czas pracy na baterii: do 72 godzin
- Pojemność baterii: Li-ion 350 mAh
- Waga: 60 g

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto