A A A

NEC E232WMT - 23-calowy monitor dotykowy

16 maja 2014, 13:00
NEC Display Solutions wprowadził do oferty monitor biurkowy MultiSync E232WMT z technologią multi-touch i podświetleniem LED.
NEC E232WMT - 23-calowy monitor dotykowy

Monitor dotykowy E232WMT dysponuje 10-punktową technologią dotykową P-Cap. Ponadto panoramiczny format ekranu jest idealny do zastosowań side-by-side, a szeroki wachlarz złączy zawiera trzy wejścia - HDMI, DVI-D oraz D-Sub.

Regulacja wysokości ekranu w zakresie 53mm i funkcja jego pochylania oraz zintegrowane głośniki, wejście słuchawkowe jack, hub USB 3.0 i kamera internetowa FHD zapewniają wysoki poziom ergonomii. Zalety matrycy IPS, szerokie kąty widzenia ekranu w formacie 16:9 oraz funkcja overdrive skracająca czas reakcji umożliwiają płynne przewijanie dokumentów bez efektu rozmazywania obrazu, a także doskonałą reprodukcję plików statycznych i wideo.

Podświetlenie LED, jak również certyfikat TCO 6.0 gwarantują, że monitor E232WMT wpasowuje się w filozofię zrównoważonego rozwoju NEC Green Vision.

Dostępność

Nowy monitor NEC MultiSync E232WMT po raz pierwszy został zaprezentowany na targach ISE 2014 w Amsterdamie i będzie dostępny na rynku polskim w drugiej połowie maja 2014.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto