A A A

NVIDIA współpracuje z Activision i Bungie nad wersją PC gry Destiny 2

16 czerwca 2017, 10:00
NVIDIA wraz z firmami Activision oraz Bungie, twórcami wielokrotnie wyróżnianej serii Destiny, poinformowała j o partnerstwie nad przygotowaniem wersji PC oczekiwanej przez graczy na całym świecie grze Destiny 2.
NVIDIA współpracuje z Activision i Bungie nad wersją PC gry Destiny 2

NVIDIA podzieliła się swoją wiedzą w zakresie gier i komputerów osobistych, aby pomóc zaimplementować w Destiny 2 najnowocześniejsze rozwiązania dla graczy komputerowych i zmaksymalizować wydajność kart graficznych NVIDIA GeForce GTX serii 10.

Destiny 2 na PC

Współpraca z firmą NVIDIA rozpoczęła się we wczesnej fazie tworzenia gry. Inżynierowie z firmy NVIDIA przekazali fachową wiedzę i udostępnili programistom z Bungie odpowiednie materiały i narzędzia do tworzenia gier. Światowy debiut pecetowej wersji gry Destiny 2 został zaprezentowany z użyciem kart graficznych NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti na specjalnym pokazie zorganizowanym przez Activision 18 maja tego roku.

Destiny 2 wykorzystuje zaawansowane techniki oferowane przez platformę PC oraz zapewnia wsparcie dla takich funkcji jak rozdzielczość 4K, nieograniczona ilość klatek na sekundę, obsługa myszy i klawiatury z możliwością własnej definicji klawiszy, czat tekstowy, regulowane pole widzenia, szczegółowe ustawienia graficzne czy obsługę monitorów o proporcjach ekranu 21:9.

W momencie zbliżania się terminu premiery, NVIDIA i Bungie pracują nad poprawą wydajności gry i zapewniają, że gracze będą otrzymają wsparcie dla funkcji i technik oferowanych przez platformę GeForce GTX, takich jak sterowniki Game Ready, NVIDIA G-SYNC, optymalne ustawienia oraz GeForce Experience.

Dla uczczenia pecetowej wersji gry Destiny 2 firma NVIDIA przygotowała niespodziankę dla graczy. Osoby, które zakupią kartę graficzną GeForce GTX 1080 Ti lub GeForce GTX 1080, albo notebooka lub komputer w nią wyposażonego, otrzymają pełną wersję gry, gdy tylko pojawi się ona na rynku, a także uzyskają wczesny dostęp do wersji beta. Ograniczona czasowo promocja potrwa do 27 czerwca 2017 roku.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto